O nas

Biuro Detektywistyczne KRAK prowadzi  detektyw Tomasz Piechowicz legitymujący się licencją detektywa nr 0000688. Agencja Detektywistyczna KRAK oferuje usługi dla osób prywatnych w zakresie ustalenia i sprawdzenia wskazanych osób zarówno na użytek spraw rozwodowych jak i majątkowych, cywilnych, karnych, wykrywania podsłuchów audio-wizualnych, wykrywanie GPS oraz dla firmo  outsourcing dla firm z zakresu windykacji należności, wywiad gospodarczy, wykrywanie podsłuchów w biurach i wskazanych miejscach oraz informacje biznesowe na temat swojego przyszłego kontrahenta.

Swoje działania opieramy o rzetelnie prowadzone czynności, wspierane sprawdzonymi metodami i technikami oraz najnowszymi technologiami, łącząc wiedzę z zakresu prawa, psychologii, ekonomii i kryminalistyki. Obserwujemy, dokumentujemy, analizujemy, sprawdzamy wiarygodność i zbieramy dowody. Działamy dyskretnie i skutecznie, przywracając spokój i wewnętrzną równowagę, dając naszym zleceniodawcom 100% pewność i poczucie bezpieczeństwa.

Efekty naszej pracy dokumentujemy pisemnym Raportem, do którego załączamy materiały źródłowe w postaci dokumentów, fotografii, plików audio-wizualnych. W razie potrzeby uczestniczymy jako świadek w postępowaniach sądowych, administracyjnych, karnych, a sam Raport może stanowić dowód sprawach.
Nasze usługi wykonujemy na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa wielkopolskiego.