Wykrywanie podsłuchów i urządzeń szpiegujących

Nielegalne podsłuchy to nie tylko lęk przed wyciekiem ważnych danych, haseł, czy tajemnic, to także brak poczucia bezpieczeństwa, a niejednokrotnie nawet upadek firm. Podsłuchy zakładane są coraz częściej, stanowiąc najskuteczniejsze, a zarazem proste i niezauważalne, narzędzie do szpiegowania osób fizycznych i przedsiębiorstw.

W dzisiejszych czasach uzyskać i zainstalować podsłuch może praktycznie każdy, każdy może też nieświadomie paść jego ofiarą. Niestety, wykrycie takiego podsłuchu nie jest już takie proste, w tym przypadku niezbędna okazuje się być pomoc biura detektywistycznego, które dzięki wiedzy i profesjonalnemu sprzętowi przywróci poczucie bezpieczeństwa.

Wciąż rosnące potrzeby społeczeństwa i coraz większe zainteresowanie wykrywaniem podsłuchów sprawiły, że nasza firma detektywistyczna zdecydowała się zająć i tym, udzielając wsparcia oraz zapewniając poczucie bezpieczeństwa zainteresowanym klientom w sposób dyskretny i profesjonalny.

Biuro detektywistyczne KRAK zlokalizuje, ujawni, skontroluje i zdemontuje:

urządzenia podsłuchowe zamontowane w prywatnym domu, mieszkaniu, biurze firm lub innym wskazanym miejscu

urządzenia szpiegujące służące jako podsłuch w telefonie, czy komputerze

samochody pod względem obecności podsłuchu

Dzięki nowoczesnym sprzętom nasze usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Swoją działalność kierujemy do osób fizycznych, firm i instytucji. Działamy kompleksowo. Wiemy, jak, gdzie i czym sprawnie wykryć podsłuch. Dodatkowo, dbając o bezpieczeństwo naszych klientów, uwzględniamy działania prewencyjne – dzieląc się naszą wiedzą podpowiadamy, w jaki sposób zminimalizować ryzyko podsłuchu, jak się zabezpieczyć i jak bezpiecznie przekazywać informacje.

Z nami klienci mogą czuć się bezpieczni.

wykrywanie podsłuchów = sprzęt techniczny + wiedza i doświadczenie + dyskrecja

= profesjonalnie wykonana usługa, czyli biuro detektywistyczne KRAK